Események >>

Versenyek

KIDS Minitrampolin verseny 2019

2019. november 12.

A 27. KIDS kupát a minitrampolin versennyel indítottuk a Szent Angéla Iskolában. Iskolánk 1 lány és 1 fiú csapattal indult!

1.-6. korcsoport fiú és lányok versenyeztek, most már 3 trampon, hiszen nagyon népes mezőny gyűlt össze. A mi gyerekeink 5.-6. korcsoportban indultak.

Horizontális függeszkedő verseny 2019

2019. november 11.

Iskolánk meghívást kapott volt kollégáktól, aki most Sportközpontban dolgozik, az első hivatalos horizontális függeszkedő bajnokságra.

Egy fiú csapattal mentünk. 8 főből álló csapat, akik nagyon szívesen vették a felkérést. Ilyen versenyen nem voltunk még, kihívás volt számunkra is. Komoly feladat, mert 55 fokon kell ”ninja varior” szerűen végicsimpaszkodni, hol emelkedő, hol lejtő pályán.

Európai Diáksportnap 2019

2019. november 5.

Nagy örömmel csatlakozott Iskolánk a felhívásra.
Iskolánk nagy hangsúlyt fektet a sportra, a mindennapos testnevelésre. A tanulóink szívesen mozognak. A mindennapos testnevelés mellett edzésekre is járnak iskolánkban, és iskolán kívül is. Emellett sok iskolai, kerületi és országos versenyre is járunk, több- kevesebb sikerrel.

Kerületi Röplabda Diákolimpia 2019

Az idén 2 fordulós lesz a Toldyban rendezett röplabda Diákolimpia. Most a 12. es fiúkkal mentünk az Őszi fordulóra.

Majd lányokkal folytattuk a röplabda Diákolimpiát a Toldy Gimnáziumban.

Iskolai Minitrampolin bajnokság

Idén első alkalommal került megrendezésre a házi minitrampolin bajnokság, aminek a célja a mozgás megszerettetése, illetve a KIDS minitrampolin bajnokságra való felkészülés.